Hodnocení sezóny starších žáků

Starší žáci sice zakončili sezónu na posledním místě tabulky Mistrovství republiky skupiny Čechy-Východ, ale přesto nejde o sezónu ve všech směrech neúspěšnou. Vzhledem k tomu, že kádr byl jedním z nejmladších v celé soutěži bylo cílem především sbírání cenných zkušeností. To se podařilo a do podzimu již půjdou Jestřábi připravenější a třeba se poštěstí vybojovat i nějaký ten bodík z duelů proti omlazeným týmům soupeřů. Letošní učinkování starších žáků hodnotí jejich trenér a člen vedení Martin Šmíd.

"Sezonu musíme brát ze dvou pohledů. Ten první, herní, nám říka, že to nebyla povedená sezona a že je stále potřeba pracovat na hodně věcech. Ten druhý, docházka a morálka, nám říka, že máme mladý tým, který se může zlepšovat a konečně bude hrát ve své věkové kategorii. Vždyť z našich domácích hráčů, věkově končí pouze jeden jediný! Ostatní zůstavájí a šest jich bude poprvé ve starších žákách. Musíme také poděkovat SK Jihlava (jmenovitě manželům Hermanovým) se kterými klapala spolupráce na jedničku a tři hráče nám pravidelně vozili na utkání. Byla to velmi dobrá výpomoc. Budeme se snažit kádr doplnit, ale hlavně potřebujeme brankáře, protože ti u nás byli na SS. Všem popřeji hezké prázdniny, parádní MS, a pak zase hurá na hokejbal."

Posledních 30 dnů: 443 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 8