Jestřábí stopa na hokejbalovém MS

Ještě nikdy nebyl hokejbalový šampionát tak blízko k nám. Již ve čtvrtek 1.6. se v pardubické Tipsport aréně a její menší tréninkové hale naplno rozběhne Mistrovství světa 2017. V programu celé akce pak najdeme také malou jestřábí stopu.

Jestřábi na MS? To je již poměrně tradiční záležitost. Dlouhé roky objížděli Jestřábi MS v hokejbalu, ať už šlo o hráče, funkcionáře nebo fanoušky.  Až teď se hokejbalový šampionát vydal na oplátku k nám! Ano 12.MS v hokejbalu se koná kousek od nás, jen za lesem v nedalekých Pardubicích Pro většinu z nás super, pro někoho moc blízko k domovu :) Ale všichni věříme, že si to znovu moc užijeme, tak jako tomu bylo v letech minulých.

V roli hráče v nominaci některého z týmů nastupujícím na hokejbalovém šampionátu se bohužel ani tentokrát nedostal nikdo z našeho klubu. Tomáši Dvořáčkovi (Dvoracroix) utekla pozvánka do reprezentace galského kohouta pouze o vlásek. Jeho kolega v brankovišti Brykner pak doplatil na neexistenci hokejbalu v Norsku, čímž padla také účast Jonase Olivy Holose :D Pozvánky se nedočkal ani jediný finsky mluvící hráč našeho klubu. Populární "Poulas" odkládal začátek své přípravy na MS tak dlouho, až se nakonec s termínem konání šampionátu úplně mine :) A tak jedinými, kteří obléknou v Pardubicích reprezentační dresy budou čtyři veteráni ve službách Masters ČR v utkání proti Slovensku 3.6. od 20:00 v malé hale. Ve stejný den budeme moct v odpoledních hodinách sledovat boje minipřípravky na turnaji na mobilním hřišti fan zóny na parkovišti pardubické arény. Na stejném místě o den dřív nastoupí také výběr Břehů sestavený vesměs z hráčů hrajících za náš klub na turnaji, který startuje ve 13:00.

12.MS  2017 Pardubice

Jestřábí stopa - 1.-10.6. Každý den někdo v hale a určitě i ve fanzoně
                               2.6.        Mobilní hřiště a tým našich hráčů hrajících pod názvem Beer Stars Břehy (Mi.Drápalík, Ma.Drápalík, Kalousek, Horák, T.Vlk, L.Vlk, Brykner, Moravec, Hudec, Mucha)
                               3.6.        Mobilní hřiště a naše Minipřípravka v akci ( v odpoledních hodinách)
                               3.6.        Masters ČR - Old Boys Slovakia  20h malá halá (Raška, Šmíd, Komůrka, Michetschläger)                               3.6.                                      9.6.        Mobilní hřiště a turnaj Fan Clubů ( Sedmák, Šafrová )

Na letošní šampionát ze bezpochyby přijede podívat početná výprava hráčů, trenérů, funkcionářů či fanoušků nejen z Přelouče, ale celých Východních Čech. Jaká však byla účast Jestřábů na akcích, které se konaly mnohem dál od domova?

1.MS  1996 Bratislava
Jestřábí stopa - Tři průzkumníci poprvé na čumendě - Raptor, Mára Štajner, Lamby
Perlička - Průvodcem Blavou byl rodák z Malacek Raptor
                - V tomto roce "RepreStar" Krůča, čekal na desátou svíčku na narozeninovém dortu.
                - Pardubická "Bílá hvězda" White chodila do školky.
                - "Parkánská kometa" posledních sezon Fejfi? Ten ještě nebyl na světě.

2.MS  1998 Litoměřice
Jestřábí stopa - Sedm statečných v roli trampů - Stopy, Káďa, Raptor, Libuna, Lamby, Myšák, Muf
Perlička - Hráči Kanady se perou v hledišti s diváky. "Čokl" otravuje fanoušky. Rolling Stones nejdou vypnout. Muf se meje!

3.MS  1999 Zvolen
Jestřábí stopa - Šest legend ve spacáku - Stopy, Káďa, Raptor, Libuna, Lamby, Myšák
Perlička - Kanadská hymna vstupuje do historie našeho klubu! Již nikdy nerozdáme tolik autogramů jako tady.
                 - Začínají s námi kamrádit kluci z Prosek Stars a mezi nimi jistý Petr Michetschläger. Co s ním bude za 16let?

4.MS  2001 Toronto
Jestřábí stopa - Kurňa to je daleko. Přistřihnutá křídla = účast 0!

5.MS  2003 Sierre
Jestřábi stopa - Špatný plán a druhá 0 na kontě.

6.MS  2005 Pittsburgh
Jestřábí stopa - Vízová povinnost platí i pro ptáky! Potřetí bez zájezdu, to už zavání disciplinárkou!

7.MS  2007 Ratingen
Jestřábí stopa - Příprava velká, nakonec neodjíždíme. Podmínečné vyloučení z MS pro Jestřábi.

8.MS  2009 Plzeň
Jestřábí stopa - Konečně zpátky na výsluní! Nálet na místní bowling,halu a pivo. Krásný týden v Plzni ve velké sestavě.
Perlička - Na Parkánu tam je hej, doteď si Němci fotky prohlížej! Sochu svobody přestěhovali do Toronta!?!

9.MS  2011 Bratislava
Jestřábí stopa - Silná čtyřka drží krok s domácími fanoušky nejen v hale - Holy, Poulas, Bjůk, Lamby
Perlička - UK Ukrajinky nepřijeli - Velká Británie se neztratila! My friend Čumí! Bjůk dostal dres....

10.MS 2013 St.John´s
Jestřábí stopa - Drahá sranda. Náhradou se stane MS Masters 2016 v Banff

11.MS 2015 Zug
Jestřábí stopa - Tři věrní frčej Chlumeckou károu - Poulas, Bjůk, Lamby + Radka a její Báwo
Perlička - Kajla pořád mrská. Diskotéka Chicago. Úžasná pohoda!

Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 8