Povedená letohradská mise v podání minipřípravky

Minipřívkáři mají za sebou další vystoupení na turnaji VČ přeboru. Ten se uskutečnil v pěkném areálu extraligového Letohradu a přestože naši odjeli do města biatlonu v okleštěné sestavě, tak rozhodně nezklamali. Ba naopak předvedli dost možná nejpovedenější vystoupení letošní sezóny! Více už hodnocení trenéra minipřípravky Tomáše Hájka.

Turnaj v Letohradu hodnotíme jako velmi povedený. Přestože jsme vyrazili na turnaj jen s torzem minipřípravky, musíme konstatovat, že se nám podařilo odehrát asi nejlepší turnaj celé sezóny. Skončili jsme sice sedmí, ale pouze dvakrát jsme odešli poraženi vyšším než dvoubrankovým rozdílem, dvakrát jsme podlehli o dvě branky, dvakrát o jednu branku a v jednom utkání jsme zvítězili. Předvedená hra celkově velmi dobrá a nemohu zde opomenout ani skvělý výkon brankáře, který odchytal svůj jednoznačně nejlepší turnaj. Hráče chválím za velmi dobré sportovní výkony, rodičům děkuji za podporu.

Výsledky:

HC Jestřábi Přelouč - HbC Chlumec Nad Cidlinou          0:1
                   HC Jestřábi Přelouč - HbC Hradec Králové 1988            2:4
                   HC Jestřábi Přelouč - HbC Rangers Opočno                   2:3
                   HC Jestřábi Přelouč - SK Hokejbal Letohrad modří         0:5
                   HC Jestřábi Přelouč - TJ Lokomotiva Česká Třebová      3:5
                   HC Jestřábi Přelouč - SK Hokejbal Letohrad bílí              9:0
                   HC Jestřábi Přelouč - TJ Nový Bydžov                             1:8

sestava HC Jestřábi: Bednář David, Hájek Jan, Rosenberger Adam, Novotný Ondřej, Janečková Anna, Tesař Matyáš

Posledních 30 dnů: 375 | Posledních 7 dnů: 96 | Poslední den: 16