Prázdninovou show ovládli borci z Dobřan

V sobotu 29.7. na našem stadionu proběhl turnaj Prázdninová Show 2017! Tentokrát bylo na startu šest týmů. A je potřeba předem podotknout, že zápasy byly dosti vyrovnané a bylo na co koukat. Počasí bylo neúprosné a vedro nikoho nešetřilo. I proto si všichni hráči a hráčky zaslouží velký dík za předváděné výkony po celý den. Zde přinášíme výsledkový souhrn a krátké hodnocení vystoupení jednotlivých účastníků.

Na nejvýšší stupínek nakonec dokráčeli naši kamáradi z Dobřan. Kteří hráli tentokrát pod názvem Neúnavné páky. Základ Šneků doplněný o pár hvězd. Svou čtvrtou účast na našich turnajích proměnili v triumf až po finálové přestřelce s Kenyou. A jako jediný tým všechna svá utkání vyhráli.

Domácí favorit Kenya, opět spojená s Beerstars Břehy, dokráčel do finále bez ztráty, ale tam rozhodla produktivita soupeře. V týmu byli NEJ hráči a střelci turnaje Radim Kubát a Luboš Moravec.

Po roční odmlce k nám náš bývalý hráč Míla Pecinovský přivezl HBC Alpiq Kladno "B". Tým se pomalu rozjížděl, zápasy ve skupině byly jako černá můra. Ale pak přišlo play-off. Tomáš Král vyřadil soupeře golém již ve čtrnácté sekundě a vystřelil tak Kladnu pohár za třetí místo.

Těsně pod medailovým vrcholem, ale nejlepší umístění v historii našich turnajů! Tak to byli tentokrát sympatické výkony týmu HBC Opatice n./L. Tým, který je u nás vlastně domácí, dobře posílil v útoku a bylo to herně znát. V sestavě měli nejlepšího brankáře turnaje Michala Motyčku.

Souboj o černého Petra nakonec vyhráli HBC Lapidoušci. Hudymu se tým "rozpadal" pod rukama již během týdne a když Kladno v play-off udeřilo ihned po buly, nebyly síly to zvrátit a je z toho konečné páté místo.

Tradiční domácí účastník opět vytáhnul do boje turnajové posily. Ve hře to bylo znát, nakonec z toho byli těsné porážky a dvě dokonce po nájezdech. FanClub Jestřábi, ale tentokrát končí na posledním místě.

Všem děkujeme za celodenní předváděné výkony ve velkém vedru a těšíme se zase někdy u nás nashledanou.
Za pořadatele HC Jestřábi Přelouč

Martin "Lamby" Šmíd