Rozpis 1.ligy je venku!

Nová sezóna začíná již za méně než měsíc a my už známe rozpis soutěže, která se letos oficiálně jmenuje 1.liga a ve které bude po úspěšné jarní záchraně startovat také A-tým Jestřábů. Ten čeká těžký úvod základní části, protože první zápas hrajeme až v daleké Karviné, tedy na horké půdě bývalého účastníka nejvyšší soutěže. V článku pak přinášíme kompletní rozpis základní části sezóny 2017/2018.

V základní části nás tedy čeká 22 utkání. Soutěž je rozdělena na 2 pomyslné skupiny, kdy s týmy ve stejné skupině ( Karviná, Jungle Fever Kladno, Prachatice, Svítkov, Kelti, Nové Strašecí, Opava ) hrajeme jendou doma, jednou venku. S ostatními 8 celky se pak utkáme pouze jednou a to rovnoměrně 4x doma a 4x na hřišti soupeře.

Do play-off pak letos postupuje 12 celků s tím, že nejlepší čtyřka týmů má pro úvodní kolo play-off "volný los" a čeká, kdo se probojuje do čtvrtfinále. Soutěž nabízí papírově velmi vyrovnanou podívanou a my věříme, že v její tabulce uvidíme Jestřáby co možná nejvýš.

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13