Víkendový rozpis 7.-8.10.2017

Další hokejbalový víkend se blíží, ale žádnou akci na hřišti Pod parkem tentokrát neuvidíme. Všechny jestřábí celky se totiž vydávají na hřiště svých soupeřů. A-tým vyrazí na velmi těžké dvojkolo. V sobotu bude soupeřem Jihlava, tedy aktuálně druhý tým tabulky. V neděli pak poprvé v historii zajíždíme do Prachatic. Highlanders jsou sice nováčkem, ale okupují aktuálně 8. příčku první ligy. B-tým se představí na hřišti v Dlouhoňovicích, kde se utká se Žamberkem. Žáci míří do Svítkova. Mikropřípravka se vydává na první turnaj v nové sezóně. Ten se uskuteční v nedalekém Heřmanově Městci.

A-tým : Po dvou dalších výhrách nás čekají dva náročné výjezdy.
               V SO 7.10. zajíždíme do Jihlavy, kde se s domácím SK utkáme od 14h.
               Sraz na hřišti je v 11:00h a odjezd autama je v 11:15h.
               V NE 8.10. poprvé v historii nastoupíme na stadionu v Prachaticích. Hraje se od 14h.
               Sraz na hřišti je v 8:45h a odjezd mikrobusem v 9:00h.

B-tým :   V SO 7.10. vyrážíme k nováčkovi SK Hokejbal Žamberk. Hraje se od 13h na hřišti v Dlouhoňovicích.
               Sraz na hřišti je v 10:15h a odjezd autama je v 10:30h.

: I v oslabené sestavě jsme favorita trápili.
        V SO 7.10. zajíždíme na derby na půdu HBC JTEKT Svítkov, kde hrajeme od 9:30h.
        Sraz na hřišti je v 8:00h a odjezd je v 8:15h.

Minipřípravka : Máme zasebou úspěšný startdo nové sezony, jen tak dál. Tréninky dle plánu.

Mikropřípravka : V NE 8.10. zahajujeme Přebor VČ turnajem č.1 na hřišti v Ježkárně v Heřmanově Městci.
                               Rozpis zápasů a čas odjezdu zveřejníme ihned po obdržení rozlosování.

Ženy : Vrcholí příprava na domácí turnaj Přeboru VČ (28.10.). Tréninky dle plánu.

Veteráni : Čekáme na závěrečné jednání RSHb a počet přihlášených týmů do Veteránské krajské ligy.

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13