Přeloučské Nagano

Žáci Přelouče se konečně dočkali výhry! Ta se vůbec nerodila lehce. proti Ježkům z Heřmanova Městce naši hráči ještě po dvou třetinách ztráceli na svého soupeře dvě branky. V té třetí pak přišel "obrat snů". Naši hráči nasázeli 3 góly, když hned dva vstřelil Dostál, který tak zkompletoval hattrick. Skvělý byl jako obvykle také brankář Čára, který si připsal 34 úspěšných zákroků.

HC Jestřábi Přelouč - Ježci Heřmanův Městec 4:3(1:1,0:2,3:0)

střely 23:37  vyloučení 1:3  využití 1:0
branky: Dostál (Merta), Dostál (Lauryn), Moravec M (Herman), Dostál
Sestava : Čára - Kratochvíl, Zwanzger, Moravec M - Dostál, Lauryn, Herman, Merta, Moravcová   Trenér : Šmíd

Martin Šmíd: "Krásné počasí, pohodové odpoledne, prostě ideální stav pro legendární vítězství! Ke čtyřem dlouhodobě zraněným, se "přidal" nemocný Říha. Naštěstí nám mohl přijet na výpomoc Herman z Jihlavy a také Dostál (měl volno na fotbale), který to nakonec vystřílel. Vyrovnaná první třetina nám ukázala, že i v malém počtu dokážeme soupeře zmáčknout. Ve druhé nás Ježci vyškolili v zakončení. I přes nepřiznívý stav nás naše hra, střely a nastřelené tyčky drželi v naději. Pak přišla třetí třetina snů. Úžasný obrat a myslím, že i zasloužené vítěztví za trpělivost, bojovnost a chuť otočit výsledek. V takovém zápase nemůžete chválit jednotlivce, odmakal to komplet celý tým a já jim za to moc děkuju. Byla to sladká odměna za to, že tahle parta to nezabalila i přes všechny předešlé prohry. Budeme favority kousat i nadále. To, jak to večer vypadalo v ulicích Přelouče a v místních barech......myslím, že to najdete někde v Blesku pod titulkem "Přeloučské Nagano!"

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23