Víkendový rozpis 21.-22.10.2017

Po podařeném minulém víkendu se pracovní týden znovu zlehka přehoupl do své druhé poloviny a to znamená, že další porce hokejbalu je pomalu "za dveřmi". A-tým přivítá na svém hřišti dalšího ze soupeřů se kterým je v tabulce v bezprostředním kontaktu. Přijedou Tygři Mladá Boleslav. Béčko se chystá na do Svítkova, kde se utkají s rezervou prvoligových Stars.Starší žáci vyráží do Hradce Králové a nabuzeni výhrou budou chtít pozlobit i dalšího soupeře. Minipřípravkáři se těší na sobotní domácí turnaj. Podobně jsou na tom také ženy, které si však na ten svůj musí ještě týden počkat. Mají tak ještě týden na to, aby se připravily co nejlépe.

A-tým :  Po výborně zvládnutém derby, chceme fromu potvrdit i doma.
              V NE 22.10. hostíme od 14h HBC Tygři Mladá Boleslav.
              Sraz na hřišti je ve 12:30h.

B-tým :  Po prohře nás čeká derby. Žáci prohráli, Ačko vyhrálo, teď se utkají Bega! Chceme navázat na Ačko!
               V SO 21.10. vyrážíme na hřiště HBC JTEKT Svítkov Stars Pce, kde nás místní B-tým čeka od 15h.
               Sraz na hřišti je v 13:15h a odjezd autama v 13:30h.

:   Po prvním úspěchu chceme soupeře zlobit i nadále.
         V SO 21.10. se představíme na stadionu HBC 1988 Hradec Králové. Hraje se od 9:30h.
         Sraz na hřišti je v 8:00h a odjezd autama je v 8:15h.

Minipřípravka :    Konečně doma před svými fanoušky!
                             V SO 21.10. hostíme 2.turnaj Přeboru VČ. Hraje se od 9h.
                             Rozlosování dodáme ihned po obdržení rozpisu. Čas srazu si určí trenér.

Mikropřípravka : Treninky dle plánu.

Ženy : Tréninky dle plánu. Domácí turnaj již za týden!

Veteráni : Zatím odloženo.

Opatovice : V NE 22.10. se na našem stadionu hraje KHbL HBC Opatovice n./L. - HBC Delta Pce od 17h.

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23