Víkendový rozpis 2.-3.12.2017

Podzimní část je z hlediska registrovaných soutěží prakticky u konce. Jedinou vyjímku tvoří tým mikropřípravky, který o víkendu ještě vyrazí na VČ přeboru do Pardubic. Je možné, že na tuto akci vyšleme dokonce dva týmy, ale definitivní rozhodnutí padne až v průběhu týdne. Mužské týmy mají poslední zápasy za sebou, ženy už se připravují na jaro delší dobu. Hokejbal pod parkem ale rozhodně nekončí, ba naopak. Začíná nám tradiční zimní liga, která má hned na úvod v programu kompletní hrací víkend. Kdo bude mít tedy chuť, může na hřišti trávit jak sobotu, tak neděli-rozhodně se bude na co dívat.

A-tým : Po těžkém dvoukole, dobojováno.
               Plán zimní přípravy bude oznámen behěm prosince.

B-tým : Úspěch na závěr podzimu.
               Zimní příprava s Ačkem.

SŽ : Během prosince možnost pátky od 18h na hřišti.
         Zimní příprava začíná v tělocvičně na Gymplu od úterý 9.1.2018 v 19h-20h.

Minipřípravka : Tréninky dle rozpisu v Orlovně.

Mikropřípravka : Zakončí klubový podzim turnajem přeboru VČ v Pce. V úterý rozhodneme o nasazení druhého týmu.
                                Rozlosování pošleme ihned po obdržení. Čas odjedzu pak určí trenér Hájek.

Ženy : Tréninky dle rozpisu v 2hasance.

1.PZL : Startuje 32.ročník Zimní ligy.
              Sobota 9:00h-19:00h a neděle 11:00h-16:00h

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16