Hodnocení podzimu SŽ

Starší žáci mají za sebou podzimní část, ve kterých se jejich výkony střídaly jako den a noc. Nepříliš početný tým má za sebou zápasy ve kterých to herně nebylo ono a následovaly vysoké porážky, ale také matche , kdy dokázal tým vzdorovat favoritům i přes to, že si z takových utkání třeba stejně body neodnesl. Podzimní část zhodnotil trenér starších žáků Martin Šmíd.

"Hodnocení musíme udělat z více pohledů. Je fajn, že jsme obrali nějaké soupeře o body, ale mohlo to být jěště lepší. Když už jsou kluci ve věku SŽ a je nás v celku dost, tak nás přibrzdí dlouhodobé zákazy od doktorů a dvě zlomené ruce. To je prostě škoda. Ve všech zápasech jsme podávali celkem slušné výkony, někdy to bylo i super. Ale jsou tam dvě utkání, které jsme naopak vůbec nezvládli a ani nebojovali. Mrzí mě malá produktivita, potřebujeme dávat více golů. Ale na to potřebujeme hrát v plné sestavě, v což věřím na jaře. Obrovskou oporou týmu je brankář Čára a od toho by se měl zbytek odrazit. Nechci chválit jednotlivce, tohle je opravdu tým a dobrá parta, ale když příjde z fotbalu na výpomoc Dostál, je to velké posílení. Přes zimu budeme chtít tým doplnit o nové hráče."

"Zimní příprava bude klasicky probíhat v tělocvičně místního Gymnázia. To bude v lednu a únoru. Koncem února se podle počasí začneme objevovat i venku. Teď dostali hráči volno a chodí idividuálně na hřiště. Prostě užít volňase, Vánoce a v lednu zase hurá na hokejbal."

Posledních 30 dnů: 443 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 8