Filip Mucha hráčem podzimu 2017

Celkem 809 lidí hlasovalo na klubovém webu od září do listopadu v anketách o hráče měsíce. My jsme během zimní přestávky hlasy, které jste našim hráčům poslali sečetli a zde jsou výsledky. Do pořadí byl započítán každý hráč A-týmu, který alespoň na pár minut zasáhl do hry během podzimní části sezóny 2017/18.

Více než osm stovek zúčastněných nakonec svými hlasy rozhodlo, že nejlepším hráčem A-týmu je za podzim 2017 vyhlášen Filip Mucha.  "Filda" nastoupil během podzimu celkem do 13 utkání v nichž si připsal 3 branky a 2 asistence. Je tak aktuálně 10. hráčem klubového kanadského bodování. Hráč, který vyniká rychlostí, bojovností a důrazem či šikovností na brankovišti si tak drží průměr 0.62 kanadského bodu na zápas. Během třinácti zápasů jsme ho také mohli 4x vidět na trestné lavici.

Co se týče dalších výsledků ankety, tak na druhém místě skončil Martin Šmíd, kterého na pomyslných stupních vítězů doplnil Roman Stoklasa, který už měl o více než polovinu bodů méně než vítěz ankety.

Protože nás zajímaly pocity vítěze, položili jsme mu na toto téma několik otázek:

Filipe, s poměrně velkou převahou jsi ovládl hlasování o nejlepšího hráče podzimu 2017 dle hlasování fanoušků. Co to pro tebe znamená a udělaly ti výsledky ankety radost?

"Výsledek mě určitě potěšil. Jsem rád , že tolik lidí si dalo tu práci a hlasovalo pro mě i když to moc nechápu :) Nijak velkou váhu tomu nepřikládám, ale jak jsem řekl, určitě mě to potěšilo."

Jak jsi se ty sám cítil během podzimní části a jak zpětně vidíš výkony svoje, i výkony celého týmu?

"Podzimní část jsme myslím zvládli tak nějak podle očekávání. Příprava v 2hasance byla opět velikým přínosem a myslím, že jsme z toho dost těžili! Sám osobně nejsem se svými výkony moc spokojený, určitě je potřeba o trochu víc zamakat ;)"

Čím myslíš, že sis získal podporu fanoušků, kteří se rozhodli dát ti svůj hlas?

"Nooo, tak to by mě taky zajímalo :) Upřímně vůbec netuším kdo by pro mě mohl hlasovat :) "

Jak se ti zamlouvá právě probíhající zimní příprava na jarní část soutěže? Připravuješ se "pouze" s týmem, nebo si přidáváš nějakou další aktivitou ve svém volném čase?
"Bohužel mě poslední 4 týdny pronásleduje všemi obávaná "rýmička", takže se do zimní přípravy s týmem vrhnu až dnes. Individuálně rád běhám delší tratě, ale letos to zatím bylo maličko slabší. Každopádně to, co jsem zameškal teď doženu!"

S jakými cíli (ať už osobními či týmovými) budeš vstupovat do jarní části soutěže, která pro nás odstartuje utkáním s Třemošnou?

"Na začátek jarní části už se moc těším. Když máte tým se kterým vás to prostě baví, tak vám zimní pauza přijde dlouhá. Cíl? Aby nám to v týmu dál fungovalo jako doteď, vyhýbala se nám zranění a všichni jsme táhli za jeden provaz. Výsledky pak přijdou! Vím, že když makáme všichni na 100% tak můžeme porazit kohokoli."

Hráč Podzimu 2017 - celkové pořadí

Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 8