Náhradník v masce vychytal výhru

HC Jestřábi Přelouč - HBC Hradec Králové 1988   6:5ss (1:2, 3:2, 1:1)

střely 28:24, vyloučení 6:3, využití 1:2, oslabení 0:0, diváci: 30
G+A : Moravcová (Pavlíček, Dostál), Dostál (Lauryn), Moravec F. (Kratochvíl), Dostál, Dostál (Moravec F.), Dostál (ss).
Sestava : Merta - Pavlíček, Moravec M., Kratochvíl - Říha, Lauryn, Moravcová, Moravec F., Dostál.   Trenér : Šmíd

V utkání jsme nakonec nemohli použít tradiční posily z Jihlavy. Všichni museli plnit klubové povinnosti ve svém SD. K tomu na marodce zůstal Rozkošný. Takže děvet hráčů šlo do boje. Nebojácný Merta na sebe vzal brankářskou výstroj a vyrazil za vítězstvím!

Když tým viděl, že jejich kamarád z pole pochytal několik slibných střel hostů, začal šlapat naplno. Naše vedení, které zajistila pohotovou dorážkou Moravcová, hosté do přestávky otočili. Pak jsem stále dotahovali a góly padali střídavě na obě strany. A nakonec jsme zaslouženě vývoj obrátili. Hostující Rakovský nám po celý zápas dokazoval, co pro svůj tým znamená. Tak zařídil konečné vyrovnání. Ale my měli opět pohotového "koncáka" Dostála, ke kterému se připojili ostatní. Nakonec utkání dospělo do nájezdů, dle mého názoru zaslouženě.

A tam opět zaúřadoval "čaroděj v masce", Milan Merta! Prvního střelce nenechal ani zakončit a hvězdného "Rakyho" vychytal! A když za nás skoroval Dostál a po něm Moravec F. vymetl pavouka ve víku, bylo další vítězství naše! Týmová pochvala za bojovnost a za viditelnou chuť jít pro body! Osobně jsem spokojen s tím, že nás zdobila taktika, kterou chceme prosazovat v klubu od A-týmu až po mikro.

Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 17