Víkendový rozpis 17.-18.3.2018

Základní část 1.ligy míří nezadržitelně ke svému závěru a "Áčko" tak čeká její poslední dvojkolo. Nejprve v sobotu odpoledne přivítáme na svém hřišti soupeře z Berouna. Dorazí celek Kelti 2008. V neděli pak netradičně od 13h hostíme Olymp Jindřichův Hradec. Jenom výhry v obou utkáních nás mohou udržet ve hře o přímý postup do čtvrtfinále. V opačném případě nás příští týden čeká osmifinálová série. Poprvé se na jaře představí také B-tým, který v sobotu taktéž doma přivítá hokejbalisty Žamberku.

A-tým :  Po dvou porážkách jsme si "zavařili". Na konci základní části se ale jěště chceme porvat o přímý postup do čtvrtfinále.
               V SO 17.3. hostíme od 16h tým Kelti 2008 z Berouna
              Sraz je na hřišti ve 14:15h.

V NE 18.3. přijede tradiční soupeř TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec. Utkání začíná netradičně již od 13h stejně jako ostatní zápasy posledního kola základní části 1.ligy.
              Sraz na hřišti je v 11:15h.

B-tým :  Vstup do jara otevírá série domácích zápasů!
               V SO 17.3. přivítáme SK Hokejbal Žamberk. Hraje se od 13h.
               Sraz na hřišti je v 11:30h.

: Po předehrávce máme díky prázdninám volno.

Minipřípravka : Tréninky z důvodu prázdnin zrušeny.

Mikropřípravka : Tréninky z důvodu prázdnin zrušeny.

Ženy : Tréninky dle rozpisu trenéra Sedmáka

Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 17