Rozpis na víkend 12.-13.5.2018

Sezóna se chýlí ke konci. Áčko i Béčko vyhlíží přípravu na tu novou. Zajímavý dvojzápas čeká žáky, kteří se utkají se Svítkovem nejdřív venku od 8:00 aby následně po obědě svého soupeře hostili i doma. V sobotu také hostíme turnaj přípravek.

A-tým: Příprava na sezonu 18/19 začne dle rozpisu trenéra Štefanského a managera Komůrky.

B-tým: Vyřazeni po boji. Jaro ukázalo dobré výkony.
              Na sezonu 18/19 mají všichni stejnou startovní "lajnu". Hlásit se u managera Komůrky.

: Jeden favorit za námi, teď dvojboj v derby s druhým.
       V SO 12.5. hrajeme díky odloženému zápasu dvojboj v derby proti HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice.
       Ve Svítkově hrajeme vyjímečně od 8:00h, a poté doma od 13.30h.
       Sraz ráno na hřišti v 6:50h a odjezd v 7:00h. Sraz po obědě na hřišti ve 12:30h.

Přípravka: V SO 12.5. hostíme turnaj Přeboru VČ od 8:00h - 13:00h.
                   Sraz určí trenér Hájek, dle rozpisu, který je součástí jiného e-mailu.

Minipřípravka: Tréninky dle rozpisu trenéra Hájka.

Mikropřípravka: Tréninky dle rozpisu trenéra Hájka.

Ženy: Tréninky dle rozpisu trenéra Sedmáka.

Veteráni: Blíží se OldBoys (16.6.) a připravuje se C-tým.

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23