Hodnocení sezóny B-týmu 17/18

Náš B-tým má za sebou sezónu ve 2.Nhbl. Mládí, které se opírá o zkušené hráče, i tak by se dalo definovat složení našeho mužstva. Hlavní předností jestřábí rezervy byla ale bojovnost, se kterou dokázala obírat o body i silnější soupeře a ukázala, že do budoucna je na čem stavět ;) Krátké ohlédnutí pro náš web napsal jeden z hráčů, Ondra Kade:

"Za náš tým můžu napsat, že z této sezóny nejsme zklamaní. V prvních několika zápasech jsme se sice trápili s nedostatečným počtem hráčů. Již v podzimní části se postupem času tento problém ale naštěstí vytratil. Určitě se v této sezóně najde mnoho okamžiků, které si v budoucnu rádi připomeneme. Například poslední zápas podzimu proti Chlumci nad Cidlinou. Tento zápas rozhodly až samostatné nájezdy, v nichž jsme sice byli méně úspěšní než soupeř, ale i tak to pro nás byl velmi vydařený výsledek. Není to ale jediný okamžik, kdy se nám povedlo překvapit a v pár případech i porazit tabulkově silnějšího soupeře. Věděli jsme, že se správnou hrou dokážeme porazit kohokoliv. Tato skutečnost nás hnala vpřed každý zápas. Bylo, je a bude důležité si toto uvědomit před každým duelem. Přesně tak jsme činili i před čtvrtfinálovými zápasy proti Pardubicím, v nichž jsme statečně bojovali a poměrně s nimi i drželi krok, ale nakonec jsme vždy těsně podlehli, a naši soupeři tak zaslouženě postoupili dále. Samozřejmě jsme chtěli postoupit do semifinále, ale to by se nám muselo podařit třikrát porazit pardubické Autosklo. S tím jsme ani nepočítali, a proto u nás nepanuje nějaké veliké zklamání. Nicméně o zázrak jsme se pokusit chtěli. Nemáme se ale za co stydět, tato sezóna nebyla z hlediska hry i týmovosti vůbec špatná. Teď je už minulostí a rádi budeme vyhlížet start sezóny nadcházející."

Posledních 30 dnů: 443 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 8