Old Boys 2018 pro Cepy

V sobotu 16.6. se na našem stadionu uskutečnil jubilejní 20.ročník hráčů nad 35let - Oldboys Cup

Ve velkých vedrech byla vidět dobrá a vcelku i vyrovnaná utkání. Každým rokem "nám" do této kategorie dorustají zajímavá jména, ani letos tomu nebylo jinak. Panovala pohodová atmosféra, tak jak by to mělo na takových turnajích být. Za to patří všem týmům velké díky!

HT Cepy - Vítězný celek se opíral zejmená o "mladíčka" Wabera, který vyhrál bodování turnaje a nasměroval tým k celkovému triumfu. Vyrovananá výkonnost brala "zlato" zaslouženě.

Fan Club Jestřábi - Pro malý počet hráčů se spojil s Čuňákama, kteří letos nestartovali. Byl to povedený tah, který dovedl tým k historickému "stříbru" v našich turnajích. Palec nahoru!

BC Motor Stars Jih - Poprvé postavil Motor tým v této kategorii. Při pohledu na soupisku, byl brán jako jeden z favoritů. V týdnu se však sestava zhroutila jako domeček z karet. Osm statečných nakonec vydolovalo "bronz". Také díky nejlepšímu střelci turnaje Hubáčkovi.

Batman Starý Kolín - Konečně manager dotáhl návrat bývalého občana Komůrky! Posilou byl i Zdeněk. A vůbec se Batmani prezentovali opět zlepšenými výkony. Každým turnajem jsou lepší a lepší!

HBC Jokerit Chrudim - Nováček našich turnajů začal velice solidně. Ale bohužel nezvládl poslední dva zápasy, a tím pádem byl útok na titul fuč! Tým se opíral o nelejpšího brankáře turnaje Němečka.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 17