Kolínští hokejbalisté ovládli Letní pohodu

Již devátý ročník dá se říci tradičního letního turnaje s názvem letní pohoda se uskutečnil o víkendu na hřišti Pod parkem. Lité boje probíhaly za slunečného počasí už od samého rána a nakonec se z šestice účastníků vyvrbila trojice nejlepších. Bronz nakonec ukořistil tým okolo střelce Hudce a brankářky Zapadlové HBC Lapidoušci. O konečné vítězství se pak ve finále utkala Kenya s kolínským týmem Bugs Bunny, který měl v sestavě třeba Ondřeje Luxe, Zdeňka Krále nebo brankáře Šupíka.

Bugs Bunny - Tým suvereně proltnul turnajem a zaslouženě obhájil pohár. Ve svém středu měl několik hráčů Letohradu a nejlepšího hráče turnaje Krále (momentálně člena reprezentace ČR), a také dalšího dlouholetého reprezentata Luxe. Ale také nejlepšího brankáře Šupíka, jenž se své ceny vzdal ve prospěch Verči Zapadlové, nejlepší brankářky loňskéhé turnaje.

Kenya - Domácí favorit tentokrát nenašel ve svém středu nikoho, kdo by přímo vyčníval a tým táhnul. Nechybělo málo a nebylo ani finále. Tentokrát prostě na zlato nebylo.

HBC Lapidoušci - Svůj tým táhnul střelecky a tardičně Hudec. Ve skupině ho podporovala aktivní Rejlová a v brance opět podávala velmi dobré výkony Zapadlová. Málem se povedla senzace v semifinále, ale na "bendě" skončili zaslouženě.

LaNo - Tradiční účastník podával vyrovnané výkony, ale medaili byli tentokrát vysoko.

HBC Jokerit Chrudim - Nováček našich turnajů, měl být oživením. Sice byl, ale díky sestavě, která se před turnajem rozpadla, nemohli pomýšlet na úspěch. Pochvala pro okleštěnou sestavu (8+1) za odmakaný den.

FanClub - Tentokrát propadák na celé čáře. Fanclubáci umí občas favority pozlobit. Ale tentokrát jim nevycházelo vůbec nic. Dokladem toho je pouze jeden vstřelený gol za celý den.

Turnaj byl odehrán ve férovém stylu, za což patří všenm týmům poděkování.

Za rok zase na viděnou.

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23