Jestřábův výsledkový servis

Další hrací víkend je za námi a opět tak můžeme zrekapitulovat počínání jestřábů během druhého říjnového víkendu. Na domácí půdě tentokrát nenastoupil žádný z našich celků, půst však z hlediska fanoušků narušil alespoň podařený nedělní turnaj přípravek, který hostilo naše hřiště Pod parkem.

A-tým čekal těžký duel na půdě aktuálního lídra 1.ligy z Dobřan. Dvě třetiny vyrovnaného utkání pak rozhodly využité přesilové hry domácích, díky nimž Snack odskočil až na konečných 5:1. Malé derby čekalo na B-tým, který zajížděl do nedalekého Svítkova. Utkání bylo dalším povedeným představením Tomáše Hudce, který si připsal hned 5 kanadských bodů za 4 branky a jednu gólovou asistenci. Naši tak malé derby ovládli výsledkem 7:2. Ani "Céčko" nemuselo cestovat daleko. V Polabinách na ně čekal C-tým pardubického Autoskla, který však byl nad síly našich hráčů a výsledek tak hovoří vcelku jednoznačně pro soupeře - 8:3. Velkou radost nám pak udělali starší žáci, kteří zvítězili ve Svitavách. Bodový příděl řídil hlavně klan rodiny Moravců. Hvězdou utkání pak byla Adéla Moravcová, která nastřílela hattrick.

• 1.liga: TJ Snack Dobřany 5:1 HC Jestřábi Přelouč (1:0,1:1,3:0)

• 2.liga: HBC Svítkov Stars Pardubice 2:7 HC Jestřábi Přelouč B (1:4,1:1,0:2)

• Reg.liga: HBC Autosklo H.A.K. Pce C 8:3 HC Jestřábi Přelouč C (3:0,2:2,3:1)

• St.žáci: Sršni Svitavy 4:6 HC Jestřábi Přelouč (1:2,1:2,2:2)