HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

Managerovo okénko #1

Počínaje tímto týdnem bychom vám chtěli nabízet na klubovém webu po každém hracím víkendu tuto rubriku "managerovo okénko", kde se člen vedení klubu vyyjadřuje k víkendovému hokejbalovému dění.

Začneme od nejmenších, kteří nám, pod vedení "Duldy" Hájka dělají samou radost. Podařil se jim i druhý domácí turnaj a i když v této kategorii nejsou výsledky vůbec důležité, hezky se na kluky dívá.

Překvapili opět mile žáci, kteří vzdorovali velkému favoritovi z Autoskla po celý zápas a výsledek 0:2 je velice lichotivý. Práce trenéra Moravce je pomalu vidět.

V sobotu šlo na paškál béčko a i když Třebová dorazila v deseti lidech, ukázala, že ji díky dravému mládí bude brzo 2.liga malá.Nás strážela až zbytečně moc vyloučení a individuální chyby. V lepším světle jsme se ukázali zejména ve druhé třetině, ale to na body nakonec nestačilo.

Nedělní bitva áčka začala pod taktovkou soupeře. Naše přemíra snahy ústila někdy ve zbytečné fauly a když se k tomu přidalo praštěné pravidlo o vyhození míčku, často jsme hráli v oslabení. Ve druhé části jsme to už přeci jen byli my a tlačili jsme se do soupeřovy brány. Zápas branku nepřinesl a tak poprvé rozhodovalo prodloužení. V něm korunoval svůj zatím nejlepší výkon v dresu Jestřábů Dodo rozhodující brankou.

Céčko pak nestačilo na nabuzené Opatovice. Zde nikam nic zatím netlačíme, sestava se musí pomalu ustálit a hráči si na sebe zvyknout. Je to o jen tréninku.

Naši legionáři zvítězili. Pípa vychytal Hradci vítězství 3:2 na Ústím a Hyhňa byl v sestavě Autoskla při demolici Mostu(7:3).

Víkend výsledkově tak na půl, snad k zamyšlení je jen fakt, že tři dospělá mužstva vstřelila dohromady pouze dvě branky!! Konkurz na klubové střelce pokračuje....