Mikropřípravka hrála v České Třebové!

Naše budoucí naděje se představily na turnaji v České Třebové. Pár slov jsme k účinkování našeho týmu dostali od trenéra Tomáše Hájka:

!Turnaj mikropřípravek v České Třebové hodnotíme velmi pozitivně. Svatý Petr se, oproti předpovědím, nad námi slitoval a poskytl nám k turnaji vcelku pěkné počasí, a tak si mohli všichni užít příjemné hokejbalové dopoledne. Z pěti utkání jsme sesbírali všechny možné výsledky, když jsme třikrát zvítězili, jednou remizovali a jednou prohráli. Konečnou porážku nesli malí Jestřábi velmi těžce, někteří uronili i pár slz, ale jinak vládla mezi hráči po celý turnaj dobrá nálada a spokojenost. Chválím všechny hráče za nadšení a sportovní výkon, rodičům děkuji za podporu a fandění."

K turnaji nastoupili: Dašek Jakub, Tichý Lukáš, Tichý Vojtěch, Koudelka Ondřej, Čermák Václav, Raška Thomas, Záruba Tomáš, Hampl Pavel

Jen tak dál!

Posledních 30 dnů: 443 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 8