Rozpis na víkend 18.-19.5.2019

A-tým: Volno

B-tým: Volno

C-tým: Volno

SŽ: Derby po domluvě "přeloženo" na náš stadion.

- V SO 18.5. hostíme od 13:00h HBC JTEKT Svítkov Stars Pce.

- Sraz na hřišti je v 11:45h.

Přípravka: Po turnaji trénuje dál dle rozpisu.

Trenér Tomáš Hájek nám zaslal svůj pohled na proběhlý turnaj: "Turnaj v Novém Bydžově hodnotíme s pozitivně, byť se nám nepodařilo ani v jednom utkání zvítězit. Jeli jsme na turnaj značně oslabeni, většinu týmu tvořili mini a mikropřípravkáři, a tak jsme snad ani na nějaké body pomýšlet nemohli. V prvním utkání s hokejisty Nového Bydžova jsme vysoko podlehli. Ve druhém utkání s Lomnicí nad Popelkou jsme byli překvapivě o něco lepší a vypracovali jsme si několik velmi slibných šancí, které jsme ovšem neproměnili. Soupeř své šance také nevyužil a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou.  Ve třetím utkání s Alfou jsme tahali za kratší konec a podlehli. Celkově, vzhledem k sestavě to nebylo špatné. Zázemí hokejového stadionu v Bydžově v pořádku, jen to hřiště by mohlo být trochu menší."

Za HC Jestřábi Přelouč nastoupili:

Záruba Tomáš, Novotný Ondřej, Skála Teodor, Kaderová Barbora, Král Tomáš, Tesař Matyáš, Hájek Jan, Hlína Richard, Merta Matěj, Koudelka Ondřej, Tichý Vojtěch

Minipřípravka: V SO 18.5. pokračuje Přebor VČ v Heřmanově Městci od 9:00h.

Mikropřípravka: Tréninky dle rozpisu.

Veteráni: Potvrzeno od ČMSHb!

- V SO 17.8. a v NE 18.8. se uskuteční na našem stadionu

- Nultý ročník Českého poháru v kategorii Masters (nad 40let)!

Kabiny: SO - SŽ = č.3 (č.8?), Sví = č.4, sudí = sudí

Zápis/čas: Monča

Bufet: Bjůk (11:30h - 17:00h)

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23