Béčko padlo se Sršni

B tým nezvládl domácí premiéru a po nepřesvědčivém výkonu prohrál se Sršni. Šanci na reparát bude mít o víkendu v Chlumci nad Cidlinou.

HC Jestřábi Přelouč B – TJ Sršni Svitavy 1:4  (1:0, 0:3, 0:1)

Branky: M. Kazimír - M.Škacha, V. Dvořáček, V. Karlík, T. Sláma

Lukáš Zitka (Přelouč): „Před zápasem s nováčkem ze Svitav jsme neměli moc informací kromě jejich výsledku z prvního kola. Na základě toho jsme se možná nechali trochu ukolébat vyhlídkou na jednoduché utkání, nicméně běhavé a důrazné Svitavy nám činily velké problémy. Nemohli jsme se dostat na koně, nedodržovali pokyny, které jsme si řekli v kabině. Také nás srážela vyloučení za zbytečné zákroky, zkrátka disciplína. Proto ten výsledek vypadá tak, jak vypadá.“

Sestava Jestřábů: Vondra- Dekereš, Dostál, Balada, Lipavský, Hájek, Hohenberger, Kazimír M., Pospíšil, Bittner, Lauryn, Čapek, Zdeněk, Zitka, Kazimír D.

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23