Dorost: Výprask v derby

Dorostu domácí premiéra zhořkla, v drby zaznamenal ostrý střet s realitou.

HC Jestřábi Přelouč - HBC Svítkov Stars Pardubice 0:17 (0:6, 0:4, 0:7)

Michal Křemenák (trenér): "K tomuto zápasu není co dodávat, soupeř byl herně I fyzicky na výší, což prokazoval po celý zápas. Na začátek nás potkala docela vysoká marodka a tým který je poskládaný z dorostenců, starších žáku a dokonce I jednoho mladšího žáka, předvedl maximum svých možností. Jejich nasazení vzhledem k síle soupeře, bylo až neskutečné, jak do každého střídání šly pozitivně naštvaní a se snahou něco změnit a bylo fascinující je sledovat. Výsledek pro mě není rozhodující, jako to, s jakou vervou kluci bojovali a plnili to co se jim řeklo. Pro mě vyhráli, za nasazení a plnění pokynů. Přesně takovéto zápasy je budou zocelovat a do budoucna jsou jejich prospěchem. Soupeři gratuluji k výhře."

Sestava Jestřábů: Čára – Moravec M., Opasek, Dlabaja, Pavlíček, Duba, Heřman, Moravec F., Munduch, Rozkošný, Říha, Mrkvička, Le Quang, Synek.

Autor fotografie: Jiří Rejl

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16