B tým vydoloval první body v Železných horách!

Na 5. pokus už to béčku vyšlo a poprvé v sezoně bodovalo. Nulu si připsal debutant Kuba Třináctý.

SK Holcim Prachovice-  HC Jestřábi Přelouč B 0:3 (0:3,0:0,0:0)

Branky: 1. Hejhal (Slanina, Komůrka), 5. Kazimír D(Mlynář) 15. Hejhal (Slanina).

Sestava Jestřábů: Třináctý- Komůrka, Vorba, Šmíd, Kazimír D., Hejhal, Slanina, Dekereš, Šurkala, Balada, Kazimír M., Příhoda, Mikeš, Mlynář

Libor Komůrka: "Již v první minutě šla akce po ose Komůrka, Slanina, Hejhal a první střela skončila hned v síti. O chvíli později připravil branku pro Davida Kazimíra Mlynář a 10 sekund před koncem uzavřel z přesilovky super třetinu Hejhal. Zbytek zápasu už tak dobrý nebyl, domácí se snažili hodně nastřelovat na bránu, ale velkým pomocníkem obránců byl v takových chvílích Třináctý, který se snažil každý balonek rozehrávat. Až na několik skákajících balónků se vše před ním vyřešilo. Bohužel i jasné šance Kazimíra Martina, Příhody či Hejhala už brankou neskončily. Až poslední projektil se závěrečnou sirénou vyslaný Vorbou skončil v brance, leč rozhodčí po poradě s videem branku neuznal :-)))))....Naštěstí to nebylo až tak důležité, body jsme konečně urvali."

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13