Uzavření sportovního areálu

Na základě nařízení Vlády ČR byl dnešního dne uzavřen sportovní areál v Přelouči. Na všechny vstupy byly umístěny informativní cedule. Byť je to mediálně sledovaná věc, prosím vedení všech sportovních klubů či subjektů, které mají v areálu zázemí, aby o této skutečnosti své členy informovali. Dále žádám, aby v případě nutných kontrol či oprav ve svém zázemí(např. kontrola funkčnosti spotřebičů v budovách a pod.), vyčlenili konktrétní osobu k těmto účelům nebo využili mé přítomnosti v areálu. O případných plánovaných pracech v areálu mě dopředu včas informujte! Jsem k dispozici na tel. 773781146, 733534311. Děkuji za spolupráci, s pozdravem Libor Komůrka, správce sportovního areálu.

Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 8