Výzva z komůrky!

Hokejbalové soutěže možná stojí, ne tak dění v našem klubu! Poslechnete výzvu Libora Komůrky? Doufáme, že ano :-)

Ahoj všem členům HC Jestřábi Přelouč i ostatním kolem hokejbalu. Je těžké zůstat v těchto chvílích bez hokejbalu, tak jsme se rozhodli trochu situaci, kdy jsme nuceni vše sledovat z domova, zpříjemnit a odlehčit. Sáhněte do své historie mobilů, foťáků případně starých krabic na půdě a zasílejte na adresu kusek1@seznam.cz nebo na WhatsUp čísla 773781146 fotky s námětem hokejbalu, která má spojitost s našim klubem, doplňte to o popis kdy a kde byla fotka pořízena, kdo je případně na ní a fotku doplňte vtipným komentářem a podepište se mi, kdo vše zasílá.

Fotky mohou být ze zápasů Jestřábů i z dění kolem klubu. S webmasterem Olívkem zpracujeme v nějaký článek a zveřejníme na našem fb. Fotky zasílejte do 31.března 2020. Nejlepší kousky pak , až se vše uklidní, odměníme při nějaké dobré příležitosti na hřišti či v klubovně.

Všem velký pozdrav a sportu Libis

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13