Fotovzpomínky IV: Do minulého století

Čtvrtý díl fotovzpomínek nás zavede až na konec 90. let do doby, kdy Jestřábi i Svítkov hráli svoje zápasy v azylu v Chrudimi! Fotky tentokrát od Romana "Stoupy" Stoklasy!

1. První postup do playoff již na svém hřišti pod parkem....a pak už kůň táhl vůz po městě a to doslova....

2. Legendární Kety Matějec uměl zákroky pro paparazzi prodat

3.  Zimní liga byla samozřejmě plná Jestřábů již za školou, ročník,kdy se hrál zápas Allstars ZL. Vlevo vzadu nesměl chybět letitý dopisovatel do Pernštejna pan Vlastimil Sojka, jehož jméno nese současný pohár slušnosti ZL.

4. Jestřábi na začátku, kdy měli ještě svůj azyl na hřišti v Chrudimi

5. autor Stoupa, foto z konce minulého století

6. Památné bitvy se Svítkovem ještě na chrudimském hřišti, kde měla obě mužstva v té době svůj domov.

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23