Premiéra v nižší soutěži bez bodu

A tým vstoupil do sezony ostrým soubojem na půdě favorita soutěže z Heřmanova Městce. O lepší výsledek se připravil chybami v první třetině.

Ježci Heřmanův Městec -  Jestřábi Přelouč 6:2 (4:0, 2:0, 0:2)

Branky Jestřábů: Kazimír D., Raška.

Sestava Jestřábů: Varga (Motyčka) - Šmíd, Svatuška, Michetslager, Svoboda, Vorba, Raška, Štefanský, Slanina, Pospíšil, Příhoda, Hejhal, Mlynář, Kajda, Kazimír D..

Martin Šmíd: "Domácí s větším odhodláním, chutí a také pohybem. Když jim k tomu v první třetině tři góly "darujeme", nemůže to dopadnout jinak! Ježkům gratulujeme k zasloužené výhře."

Libor Komůrka: "Z prvních zápasů sezóny bych nebyl nijak hysterický, něco si v týdnu řekneme a půjdeme dál."

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23