B - tým: Zranění gólmana a výprask

Béčko se v neděli představilo na půdě Prachovic. Po zranění gólmana Honzy Krause však utkání už jen z povinnosti dohrávalo (se Slámou v brance). Marodovi přejeme brzké uzdravení a návrat na hokejbalová kolbiště.

HBC Prachovice -  HC Jestřábi Přelouč B 8:2 (2:0, 3:1,3:1)

Branky Jestřábů: Příhoda 2x.

Sestava  Jestřábů: Kraus - Sláma, Hájek, Lauryn, Kazimír M., Raška, Příhoda, Zdeněk, Mlynář, Pavlíček, Novotný D..

Libor Komůrka: "Na dvě pětky jsme se snažili eliminovat tlak domácích. Do stavu 3:1 nás držel Kraus, který se pak bohužel v brance zranil a musel jej vystřídat Sláma z pole, který ke svým mnoha startům v poli přidal i první mezi tyčemi :-) Nevedl si špatně, tak výsledek nebyl nakonec tak hrozivý. Děkuji všem za bojovnost."

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16