Výsledkový servis uplynulého víkendu

A tým vítězný, bego dvě třetiny vzdorovalo favoritovi, ale nakonec Deltě podlehlo.

A tým:

HC Jestřábi Přelouč - SK Hokejbal Žamberk   2:1p (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)

Branky Jestřábů: Příhoda, Svatuška.

Sestava Jestřábů: Varga (Motyčka) - Šmíd, Svatuška, Stoklasa, Svoboda - Příhoda, Štefanský D., Vorba, Hejhal, Mlynář, Pospíšil, Kajda, Slanina.

Trenéři: Štefanský R., Křemenák

Martin "Lamby" Šmíd: "Naší sestavu opět ovlivnil Covid-19, ale také další nemoci a zranění. I tak pro nás bylo hlavní, že si můžeme konečně zahrát! Aby toho nebylo málo, na konci první třetiny se nám zranil Štefanský. Utkání můžeme označit za zcela vyrovnané, kdy vynikali zejména oba brankaři. Měli jsme mírnou převahu, ale z několika šancí se prosadil pouze Příhoda. Hosté hráli šikovně a remíza je nakonec zřejmě spravedlivá. I přesto, že jsem nastřelili ještě 3x tyč. V prodloužení se hrál nejhezčí hokejbal celého zápas, nahoru a dolů! Zápas ukončil super idividuální akcí Svatuška, který proběhnul hřiště jako tank! Nějakým stylem se dáváme "do kupy", ale víme, že podzimní část sezony (pokud tedy vůbec nějaká bude), pro nás nebude lehká. To není výmluva, ale prostá realita. Teď se chceme hokejbalem bavit a vyvarovat se věcem, jako byla sobotní velká potyčka po naší vítězné brance."

B tým:

HC Jestřábi Přelouč B-  HBC Delta Pardubice 5:8 (2:1, 2:3, 1:4)

Branky a asistence Jestřábů: 1:0 Svoboda(Vorba), 2:0 Svoboda(Komůrka), 3:2 Vorba, 4:4 Merta(Lauryn Jos.,Hájek),5:6 Lauryn Jos.(Lauryn Jiří)

Sled branek: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:6, 5:6, 5:8.

Libor Komůrka: "V sestavě jsme měli čtyři košíkáře a je i ostatní kluky musím pochválit,  bojovali jsme až do konce. Bohužel jsme často inkasovali nešťastné branky, přičemž tam moje polovlastní byla výstavní. Rozdíl ve skóre je zkreslený, inkasovali jsme až v závěru, kdy jsme se snažili o vyrovnání. Rozdílový hráč byl tradičně "Wábi", přesto bylo v tomto zápase na bod. Pokud budeme v dalších zápasech takto pracovat, začneme nějaké body sbírat."

Sestava Jestřábů: Křemenák - Hájek, Lauryn Ji., Svoboda, Komůrka, Pospíšil, Vorba, Lauryn Jo., Merta, Pavlíček, Opasek,  Hohenberger, Zdeněk.

Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 17