Úspěšný víkend mladších žáků

Mladší žáci předvedli v domácím prostředí výborné výkony a odešli tak z hracího dne neporaženi!

HC Jestřábi Přelouč   -   SK Ježci Heřmanův Městec          1:0

HC Jestřábi Přelouč   -   HBC Liberec                                   2:1

HC Jestřábi Přelouč   -   HBC Autosklo H.A.K. Pardubice  5:0

Sestava Jestřábů: Skála Teodor, Záruba Tomáš, Telepchuk Dominik, Mrkvička Jakub, Gryč Jiří, Král Tomáš, Tesař Matyáš, Novotný Ondřej, Tichý Vojtěch, Hlína Richard, Moravský Lukáš, Gruss Daniel, Hájek Jan.

Tomáš Hájek: "Turnaj MŽ  konaný na našem domovském hřišti hodnotíme velmi pozitivně. Nejen proto, že jsme jej oproti turnaji ve Svitavách, ze kterého jsme se museli ze zdravotních důvodů odhlásit, odehráli, ale zejména pro styl, jakým jsme se na turnaji prezentovali. Byl to pro nás vlastně druhý turnaj sezóny, přičemž ten první v Hradci Králové se nám hrubě nepovedl a v Hradci jsme všechna utkání vlastní ustrašeností a pasivitou prohráli. Přeloučský turnaj poznamenaný vládními omezeními se pro nás herně nesl ve zcela jiném duchu. Ve všech třech utkáních jsme se snažili být aktivní a dá se říci, že se nám to celkem dařilo. Porazili jsme o gól ve vyrovnaných utkáních Ježky z Heřmanova Městce a Liberec. Ve třetím utkání se nám podařilo přehrát Alfu Pardubice. Všichni hráči odehráli celý turnaj ve vysokém tempu a za předvedený výkon zaslouží pochvalu. Jsme rádi, že snad sami pochopili, že k hezkému pocitu z vítězství vede jen poctivá práce na tréninku.Bohužel si opět nějaký čas nezahrajeme a tak chci všem zúčastněným popřát pevné zdraví a dobrou vůli k překonání nastalých obtíží."

Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 8