B tým opět s debaklem, tentokrát zklamal i výkonem!

Ani domácí zápas s Prachovicemi neukončil letargii našeho béčka.

HC Jestřábi Přelouč - SK Prachovice   0:15 (0:8, 0:2, 0:5)

Kompletní statistiky utkání

Libor Komůrka: "Jestli někdo chválil náš zápal v zápasech, kdy jsme sice prohrávali, ale bojovali až do konce, tak tento komentář určitě nebude ve stejném stylu. Pominu-li fakt, že hrajeme proti soupeři, který by měl být zcela určitě o soutěž výš (což je určitě k zamyšlení na jiných místech, jelikož jde o problém celorepublikový a nikdo s tím nic nedělá!!), především v útoku mě dnes mladí zklamali. Většina neměla snahu se pohnout, nepomohla přetížené obraně, nepomohla gólmanovi, který sice obdržel ze začátku laciné branky, ale stále jej omlouvá, že chytal teprve svůj čtvrtý zápas v životě, přičemž v dalším průběhu vytáhl dost zákroků hodných potlesku. Zkrátka v kabině po zápase podaly důkaz o nasazení jednotlivců jejich vlasy. Z mladých snad jen Kratochvíl a Pavlíček potřebovali na jejich vysušení ručník...ostatní se nejspíše zrovna vrátili z kosmetického salónu."

Posledních 30 dnů: 375 | Posledních 7 dnů: 96 | Poslední den: 16