Muži v ligové premiéře nestačili v Prachovicích!

Start do sezóny po odloženém 1. kole čekal Jestřáby v Prachovicích. Nepovedená třetí třetina znamenala vysokou porážku, na kterou budeme chtít co nejdříve zapomenout.

SK Prachovice - HC Jestřábi Přelouč   8:3 (2:0, 1:1, 5:2)

Branky a asistence Jestřábů: Vorba (Teplý, Svoboda), Pospíšil (Stoklasa), Svoboda.

Sestava Jestřábů: Procházka - Svoboda, Teplý, Stoklasa, Šmíd, Hohenberger - Vorba, Hejhal, Pospíšil, Kazimír M., Kazimír D., Opasek, Mrkvička.

Trenér: Křemenák

Kompletní statistiky utkání

Michal Křemenák: "To, že nás v Prachovicích nečeká nic jednoduchého, jsme věděli dopředu. Dobrý pohyb a přehled v našem obraném pásmu, vedl k zaslouženému vedení domácích. Nemůžu říct, že bychom hráli nějak hrozně, ale když už jsme si vypracovali gólové situace, nedokázali jsme je využít, bez vstřelených branek nemůžeme vyhrávat."

Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 8