Muži padli s Prachovicemi

Zvlhlý střelecký prach a chyby v obranné činnosti znamenali pro muže těsnou domácí porážku!

HC Jestřábi Přelouč - SK Prachovice   2:3 (1:2, 1:1, 0:0)

Branky a asistence Jestřábů:  Vorba (Moravec), Svoboda (Příhoda, Vorba)

Kompletní statistiky utkání

Sestava Jerstřábů: Smekal - Svoboda, Stoklasa, Šmíd, Lauryn, Hohenberger - Hejhal, Horák, Kazimír M., Moravec, Opasek, Pavlíček, Příhoda, Vorba.

Trenér: Křemenák

Michal Křemenák: "Tento zápas se mi strašně špatně hodnotí. Laciné chyby a z toho tři góly v naší síti. Tentokrát jsme si důrazně neplnili taktické pokyny a nechali jsme soupeřovy hráče, beztrestně kombinovat v našem pásmu. I přes náš tlak, který jsme si dokázali vytvořit, se nám nepodařilo dorovnat stav. A když ani hra minutu a půl v šesti nepřinesla kýžené ovoce, odvezl si od nás soupeř zaslouženě tři body."

Libor Komůrka (manažer): "Zápas rozhodly pozitivní emoce. To, že jsme v této soutěži schopni, především doma, každého přehrát "na chytračku", je jasné. Pokud ale do zápasu nedáme pozitivní emoce, můžeme si o třech bodech nechat jen zdát. V tom byl asi největší rozdíl mezi námi a Prachovicemi. Necítil jsem z lavičky a kabiny to, co je potřeba dávat do zápasu. Takže je to o emocích, přátelé. A stárnoucí bývalý kapitán sám vše v tomto směru nezachrání. Víc nemá cenu komentovat."

Posledních 30 dnů: 375 | Posledních 7 dnů: 96 | Poslední den: 16