Vítězná podzimní derniéra v Chlumci

Po nepřesvědčivých výkonech posledních týdnů přece jen zakončujeme podzim pozitivně a z Chlumce vezeme 3 body.

HBC Chlumec n./C. - HC Jestřábi Přelouč   2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Branky a asistence Jestřábů: Kazimír D. (Hejhal), Šmíd (Hejhal), Vorba (Hejhal).

Kompletní statistiky utkání

Sestava Jestřábů: Smekal - Svoboda, Lauryn, Hohenberger, Šmíd - Hejhal, Kazimír D., Mrkvička, Pospíšil, Příhoda, Raška, Vorba.

Trenér: Křemenák

Michal Křemenák:"Zápas se musel líbit, hrál se krásný hokejbal. Od začátku byla hra vyrovnaná a oba gólmani se museli pořádně vytáhnout, aby udrželi čistá konta. Nikdo neodskočil o víc jak jednu branku a pořád bylo o co hrát. Musím kluky pochválit, hlavně ve třetí třetině, plnili taktické pokyny do puntíku a když jsme tři minuty před koncem ustáli powerplay 6 na 4 dovedli jsme zápas do zaslouženého vítězství. Po domácí prohře, jsou to cenné body. Musím také vyzvednout výkon rozhodčích, kteří spravedlivě pískali na obě strany, což celé hře jen prospělo."

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16