Výhra v posledním zápase před play off!

Jestřábi se naladili na play off vítězstvím nad Svitavami a teď už vyhlíží začátek série s královéhradeckou rezervou!

HC Jestřábi Přelouč - TJ Sršni Svitavy 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)

Branky a asistence Jestřábů: Šmíd (Hájek, Opasek), Čapek (Stoklasa, Svoboda), Příhoda (Svoboda), Slanina (Vorba)

Kompletní statistiky utkání

Sestava Jestřábů: Smekal - Čapek, Hájek, Šmíd, Stoklasa - Svoboda, Hejhal, Kazimír D., Moravec, Mrkvička, Opasek, Příhoda, Slanina, Vorba.

Trenéři: Štefanský, Křemenák

Libor Komůrka: "Svitavy sice již neměly o co hrát, ale přesto hrály naplno celý zápas a za slunečného počasí se proto hrál oboustranně dobrý hokejbal. Nám chybělo několik stálých hráčů, ale i přesto jsme odehráli dobrý mač. Namíchali  jsme do něho bojovnost, hru "na chytračku", Smeky zavřel kasu...tak z toho byl povedený výkon, za který je nutno kluky pochválit. Snad jsme se dobře naladili před začínajícím play-off....Tabulka byla vyrovnaná a na soupeře jsme čekali až do nedělního večera. Zajímavý počin předvedla ligová komise, když povolila v posledním kole přeložení jednoho zápasu až z komického důvodu. Nu, zvykám si, že v hokejbale je možné vše...."

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23