MČR SŽ Čechy-Východ 2017/2018

(2:0,3:1,6:0)

střely 55:28   vyloučení 0:5 (1x 10.min.) využití 3:0
branka: Herman
Sestava: Čára - Herman, Moravec M., Kratochvíl, Pavlíček - Rozkošný, Moravcová, Říha, Moravec F., Merta, Lauryn. Trenér: Šmíd

Domácí byli jednoznačně lepší, měli větší chuť si zahrát a zaslouženě nás vymetli ze hřiště! Na jejich výkonu nesnižuje nic ani to, že jim "pomohla" naše nulová koncetrace na hru jako takovou, otřesný pohyb v obraném pásmu a nedůraz po celé ploše hřiště. Umíme to líp, už jsme to dokázali ukázat, proto nechápu, že po sobotním dobře odehraném zápase, opět vybouchneme a nepředvedeme vůbec nic! Klasicky jen Čára v brance nás jěště uchránil od většího "průseru". Zejména jeho tři lapačky zapadají do legendární  kategorie z NHL "Dont Blink"! Musím také zmínit výkon domácí trojice. Hráči Vorhalík (v zápase 6+1), Pilař (1+6) a můj jmenovec Šmíďák (2+5) nás několikrát rozebrali jako hračky z Lega! Jejich představení nás několikrát poslalo do role diváků a statistů. I jako soupeř jim musím dát palec nahoru!
Je potřeba zvednout hlavy a sezonu důstojně dohrát proti favoritům.

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16