MČR SŽ Čechy-Východ 2017/2018

HBC Svítkov Stars Pardubice

(3:1,6:1,1:0)

střely 51:18, vyloučení 2:1, využití 0:1, oslabení 1:0
branky: Lauryn, Moravcová (Moravec F.)
Sestava: Čára - Herman, Moravec M., Kratochvíl, Pavlíček - Lauryn, Říha, Fabián, Moravcová, Merta, Moravec F.   Trenér: Šmíd

Derby - dvojboj s velkým favoritem jsme chtěli začít bez ostychu. Ale domácí nás zamkli v pásmu a chtěli nám ukázat, kdo bude celý den kralovat. Ale najdenou byli překvapeni, když Lauryn projel celé hřiště a pěkným švihem vymetl šibenici. Domácí byli aktivnější, ale my nehráli vůbec špatně. Ve spojení s bojovností a Čárou v bráně to vypadalo moc dobře. Když Moravcová v přesilovce tečovala bráchovu střelu, bylo to opět o gol. A pak to přišlo. Naše klasika druhých třetin. Za devět minut jsme dostali šest golů!!! A bylo rozhodnuto. Čtyři nám dal "Hradecký Rakáč", toho už známe, nějak se mu na nás daří. Většinu golů jsme dostali po rychlém protiútoku, což byl pro nás problém. Je to škoda, protože si myslím, že jsme si nezasloužili dostat tolik branek.
Soupeři děkujeme, že jsme utkání mohli v dubnu kvůli zraněním a marodce odložit.

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23