HBC Svítkov Stars Pardubice

střely 32:58, vyloučení 3:6, využití 2:1, oslabení 1:0
branky: Dostál (Lauryn), Lauryn, Merta (Moravec F.), Dostál, Dostál
Sestava: Čára - Herman, Moravec M., Kratochvíl, Pavlíček - Lauryn, Dostál, Moravcová, Říha, Merta, Moravec F., Fabián, Rozkošný. Trenér: Šmíd

Utkání skoro jako přes kopírák. Ale konečně jsme nastoupili kompletní a hostům ukázali, že spojení Lauryn - Dostál funguje opravdu dobře. Na první gol, stihnul Dostál zareagovat "pěkným víčkem". Je zajímavé, že druhá třetina byla na střely 18:18 a my ji prohrajeme 0:6!!! Opět šest golů za devět minut. Tentokrát utkání rozhodnul čistým hattrickem Bláha. A tak jsme si dali za cíl, vyhrát poslední třetinu sezony, a to nad tímto silným soupeřem. Lauryn to načal také "víčkem". Po něm ukázál důraz v brankovišti stále se lepšící Merta. A sezonu zakončil Dostál dvakrát do šibenice, z trestného střílení a v oslabení. Odehrali jsme dva dobré zápasy ze silným soupeřem, který nám ukázal velmi dobrý a rychlý přechod do útoku. Přejeme mu úspěch na MČR, stejně tak vítězům z Alfy. Svítkovu děkuji za domluvu o využítí světlé varianty dresů po celý den (doma/venku). Díky tomu jsme pokřtili novou sadu dresů dobrými výkony a pěknými goly v obou zápasech. Také jsem splnili dílčí cíl, nemáme nejhorší skore v soutěži ani nejvyšší počet obdržených branek.