1.liga 2018/2019

Dobřany - hala, 14.10.2018 14:00

TJ Snack Dobřany

(1:0,1:1,3:0)

Další utkání čekalo naše hráče na západě Čechv dobřanské hale, kde se utkali s místním Snackem. I přes vyrovnaný průběh se nakonec naším hráčům i díky velkému množství vyloučení nepodařilo sebrat domácím ani bod a prohráli nakonec až příliš krutým výsledkem 5:1. O naší jedinou brnaku se postaral Lukáš Vlk.

Manažer Libor Komůrka zhodnotil západočeský duel takto: "Podle informací co mám, to nebyl špatný výkon, dvě třetiny odehráno koncentrovaně. Škoda, Jedeme dál. Renovujeme mančaft a některé věci teprve příjdou....A už vůbec se není potřeba frustrovat nad výkony rozhodčích. Musíme se soustředit jen sami na sebe za každé situace. Za ty roky snad již víme, na jakých stadionech se jak píská, to je stará známá vesta a nemá si s tím cenu lámat hlavu, to se nezmění...... Uvidíme,třeba se začne podobná tradice konečně dodržovat i v Přelouči. Do Dobřan samozřejmě gratulace k výhře, o tom žádná!"

Informace o utkání

TJ Snack Dobřany:

Branky:

Tresty:

HC Jestřábi Přelouč:
P. Smekal, P. Michetschläger, P. Doležal, T. Vorba, R. Stoklasa, M. Šmíd, D. Štefanský, M. Drápalík, L. Vlk, O. Kade, J. Šimek, D. Macenauer, Z. Hejhal, J. Příhoda, P. Svoboda

Branky:
16. L. Vlk