2.NHbL 2018/2019

HBC Svítkov Stars Pardubice B

(1:4,1:1,0:2)

HC Jestřábi Přelouč B

Naše béčko si v takzvaném malém derby vyšláplo na rezervu Svítkova! Po atraktivním utkání svítilo na tabuli skóre 7:2 v náš prospěch a jak se potvrdilo, přítomnost Tomáše Hudce (v utkání 4+1) a Filipa Olivy (v utkání 0+1, asistence alá Robben) byla skutečně znát. Prvně jmenovaný nám odpověděl na několik otázek ke svému výkonu a celkově k průběhu utkání:

Naše béčko má za sebou úspěšný víkend a výhru v malém derby 7:2. Výsledek tedy jednoznačný, bylo utkání skutečně tak jednostranné?

- Myslím si, že ano. Začali jsme aktivně, soupeře jsme nepouštěli moc do šancí (až na pár výjimek). Míček jsme měli více na hokejkách a lépe kombinovali, ale je pravda, že soupeř nám nedal nic zadarmo výhru jsme museli odmakat. Důležitá pro nás byla výborně zvládnutá oslabení.

Ty sám jsi zaznamenal úctyhodný bodový zisk, když sis připsal 4 branky a 1 asistenci. Která branka byla podle tebe ta nejdůležitější či nejlepší?

- První gól jsem trefil "ze vzduchu", druhý brankáři mezi betony, třetí byl vingl a čtvrtý jsem šel sám, takže jsem to zkusil kolem nohy. Těžko říci, která byla nejhezčí. Myslím si, že nejdůležitější byla branka tuším na 4:1, v oslabení.

Celkově jsou letos výsledky našeho béčka až na vyjímky dost "divoké", čím si to vysvětluješ?

- Vysvětluji si to počtem hráčů na zápasech a stylem hry. Celkově se nám totiž nedaří hrát nějaký styl hry, je tam málo střelby a v obraně nám to taky moc neklape. Ale věřím, že se můžeme odrazit právě od zápasu se Svítkovem.

Ty sám jsi dost zápasově vytížen jak v hokejbale, tak v hokeji. Jak se ti to daří skloubit a můžou se naši fanoušci těšit na tvá další galapředstavení?

- Je to těžké, kolikrát hraju dva zápasy za den, ale hokejbal mě poslední dobou opravdu baví, tak se snažím jezdit. V béčku je super parta, s klukama jsem rád. Až půjdu na hokejové hostování do Skutče, tak věřím, že toho času bude více.

Děkujeme a budeme doufat, že tě uvidíme v dresu Jestřábů co nejvíce!

Informace o utkání

HBC Svítkov Stars Pardubice B:

Branky:

Tresty:

HC Jestřábi Přelouč B:
P. Sedmák, M. Drápalík, F. Oliva, T. Vlk, Z. Čapek, M. Kazimír, T. Hudec, R. Raška, J. Lauryn, V. Mlynář, J. Čermák, P. Hohenberger, D. Šurkala, F. Kopa, J. Lauryn, M. Tulach, Z. Hejhal

Branky:
7. T. Hudec (J. Čermák),