MČR SŽ Čechy-Východ 2018/2019

(0:1,0:0,0:1)

HBC Pardubice "A"

vyloučení 2:2

Starší žáci mají za sebou zápas proti Pardubiciím, které byli v utkání jednoznačným favoritem. Jestřábi se však vzepjali ke skvělému výkonu a díky bojovnosti nakonec mohli odcházet s dobrým pocitem dobře odvedené práce i přes porážku 0:2. Hrdinou utkání byl pak brankář Čára, který z 50 pokusů Pardubic inkasoval pouze dvakrát a celé utkání držel pro svůj tým naději na bodový zisk.

Nelze se divit, že spokojený byl také trenér našich žáků Martin Moravec: "Parádně odbojované utkání, kdy soupeř vyzkoušel snad vše z "hokejbalové učebnice", ale skórovat jsme mu dovolili jen dvakrát. Z naší strany perfektní bránění, podpořené těžko překonatelným Čárou. Chválím všechny svěřence bez rozdílu, neboť si zodpovědně celý zápas plnili své úkoly a boj ukončili až závěrečnou sirénou. Duel byl premiérou pro našeho hokejbalového nováčka Davida Synka, jenž se rozhodně neztratil. Soupeři děkuji za férové utkání, které nás výkonnostně určitě posune."

Informace o utkání

HC Jestřábi Přelouč:
L. Čára, F. Fabián, T. Opasek, D. Rozkošný, M. Říha, M. Merta, A. Moravcová, F. Moravec, M. Moravec, D. Synek

Branky:

Tresty: