MČR SŽ Čechy-Východ 2016/2017

HBC Pardubice "A"

(1:0,9:0,8:0)

střely: 51:21, vyloučení: 2:2, využití: 1:0
Sestava - Čára - Kratochvíl, Zbořil, Pavlíček, Moravec M.- Bittner, Herman, Kubátová, Merta, Moravce F., Říha, Moravcová, Lauryn, Rozkošný. Trenér : Šmíd

V posledním zápase sezony jsme utrpěli s favoritem debakl, ale myslím, že zbytečně vysoký! Jako minule v HK jsme zahráli dobře první třetinu. Tentokrát jěště lépe a nakonci třetiny jsme při přesilovce sahali po vyrovnání. To nepřišlo a naopak se opět objevili naše tradiční výpadky, kdy jsme dostávali slepené goly v krátkých pasážích. Pro mě prostě nepochopitelné?! Kvalitu domácích nelze popřít, ale jsem přesvědčen, že jsme jim některé goly zbytečně ulehčili a darovali. Na konci utkání jsme opět v přesilovce mohli vstřelit alespoň čestný úspěch, bohužel se to nepovedlo. Sezonu končíme bez bodu, což mě osobně mrzí hodně. Dílčí úspěch, nemít nejvíce obrdžených branek, jsme dokázali uhrát, i přesto, že po hráčích nechci žádný "beton", ale aby zkoušeli hrát směrem dopředu. Počet obdržených branek nám kazí tři jarní zápasy (2x Pce + 1x HK), kdy jsme dost nepochopitelně, ale vždy zkolabovali po dobře odehraných prvních třetinách. Nevím proč, ale vytratila se naše bojovnost z podzimu a začátku jara, snad ji do nové sezony opět najdeme. Hřáčům a hráčkám děkuji za odehranou sezonu, docházku na tréninky a přeji do dalších roků hodně sportovní i osobní spokojenosti.

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23