8 : 5

(1:1,6:1,1:3)

HC Jestřábi Přelouč B

Dvořáček - Hohenberger, Vlk T., Oliva, Komůrka - Mlynář, Hudec, Pospíšil M., Kade, Raška, Slanina, Bittner.

Branky: 15. Hudec (Raška, Komůrka), 30. Raška (Pospíšil M.), 41. Slanina (Raška), 42. Slanina (Hudec, Raška), 45. Slanina (Hudec)

Už před utkáním bylo jasné, že náš Jestřáby nebude čekat na velikém hřišti nic lehkého. Domácí měli navrch v počtu i ve hře na plastovém povrchu a byli mnohem nebezpečnější. Poměrně rychle se po úniku dostali do vedení 1:0, ale naše rezerva srovnala v nabídnuté početní výhodě. Ve druhé třetině to však vypadalo, že jsme nechali ruce i nohy v šatně a prakticky za 3 minuty bylo po zápase, když Svitavy odskočily na rozdíl 4 branek. Do konce druhé třetiny se pak skóre vyšplhalo až na 7:2. Plusové body získali Jestřábi za to, že utkání nevzdali a dokázali zkorigovat až na 7:5 a dostat se ke hře bez brankáře, která však znamenala jen kosmetickou tečku ve skóre - 8:5 pro domácí. Početné publikum mělo ovšem rozporuplné pocity. Vidělo mnoho branek, ale neobjevil se v dresu Přelouče hvězdný Michal Pidanič. Nepochybně by jeho přítomnost znamenala, že by body brali právě hosté, ale vidět návrat takové celebrity by jistě za  jednu prohru stálo...

Filip Oliva: "V tempu hrajícím domácím jsme nestačili zejména ve druhé třetině a zaslouženě jsme ze zápasu odešli poraženi. V zápase nám fungovala snad jen přesilovková souhra, díky níž jsme v závěru dokázali korigovat výsledek do přijatelné podoby. Soupeři gratulujeme."