Roštěnky v Heřmaňáku čtvrté

Přeloučské ženy se v neděli představily na turnaji v Heřmanově Městci, kde se konal další díl Východočeského přeboru.

Turnaj znovu okořenila účast slovenských celků ze Zvolena a Skalice. Roštěnky se představily v divizi, nebo chcete-li skupině B. Hned na úvod však dost nešťastně podlehly domácím hráčkám, když se ani přes závěrečný tlak nepodařilo alespoň vyrovnat. Nepodařený vstup do turnaje pak vygradoval porážkou se Skalicí a kouč Oliva měl svým svěřenkyním hodně co vysvětlovat-což je vidět i na přiloženém videu :)
Řeč přeloučského "Olega Znarokse" zapůsobila na naše dívky jako živá voda a ve zbývajících 3 zápasech si připsaly plný počet bodů a ve své skupině tak nakonec obsadily 4. příčku. Turnaj v "Heřmaňáku" vyhrál ženský tým HBC Svítkov Stars Pardubice, který porazil ve finále Zvolen 2:1. O postup do vyšší výkonnostní skupiny se snažily domácí Bodliny Heřmanův Městec, ale hokejbalistky Hradce Králové místo v "Áčku" uhájily.

Trenér Filip Oliva se k turnaji exkluzivně pro naší redakci vyjádřil takto:
"S tím co jsme předvedli jsem spokojený tak napůl. Výkon v prvních dvou utkáních byl víc než mdlý a některé naše hráčky zřejmě ještě dospávaly. Ještě nás může mrzet smolná prohra s Bodlinami (1:2), kdy k naší smůle se naše vyrovnávací branka odrazila od lahve domácí gólmanky z branky ven a nebyla uznána. Individuální chyby v utkání se Skalicou pak znamenaly naši jednoznačnou porážku (1:4). Až promluva před zápasem s Kyjovem trochu zabrala a děvčata se protlačila k nejtěsnější výhře (1:0). Následné změny v sestavě pak přinesly zlepšení výkonů a další dvě výhry nad Letohradem a Ústím (oba zápasy 3:1). V součtu už to však stačilo jen na posun na 4. místo. To budeme chtít v Polabinách určitě vylepšit. Za výkony na turnaji chválím Kandrovou a Cidlinskou.
Z organizačního hlediska musíme Bodlinám poděkovat za bezproblémovou organizaci. Já osobně pak smekám před všemi děvčaty v obou divizích, protože i přes horké počasí, které jim vzalo mnoho sil, jsme mohli vidět pěkný turnaj. Těšíme se za měsíc v Pardubicích"

Roštěnky se v HM představily v této sestavě:

Cidlinská - Kandrová, Čapková, Žáčková - Hudcová, Vašicová, Špalková - Priessnitzová, Kubátová, Fialová

O branky Roštěnek se pak v průběhu turnaje postaraly Kateřina Kandrová, Lucka Čapková, Markéta Vašicová a Petra Žáčková

K článku navíc tentokrát přidáváme odkaz na povedené video z dílny pana Michala Vašici

fotogalerie z turnaje:

Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 8