Starší žáci ve Svitavách dvakrát vitězně

Dvě výhry pro tým starších žáku!

TJ Sršni Svitavy - HC Jestřábi Přelouč 4:5 n. (0:1,2:2, 2:1 - 0:1)

TJ Sršni Svitavy - HC Jestřábi Přelouč 2:4 (0:2,1:1, 1:1)

V sobotu jsme odehráli velice slušné dvě utkání. V prvním střetnutí jsme se dostali do vedení, ale během zápasu jsme o něj přišli. V závěru jsme dostali soupeře pod tlak a připravovali se na hru bez brankáře, ale nebylo to potřeba. Chvíli před koncem jsme vyrovnali. Nájezdy jsou loterie. Nám se povedlo hned prví trestné střílení proměnit a náš brankař, který chytal skvěle, žádné za svá záda nepustil.

Druhé utkání jsme měli celkem pod kontrolou od začátku až do konce. Všichni kluci se snažili. Hlavně Ti, od kterých se tolik nečeká, odehráli parádní obě utkání. Musím pochválit Ondru Kadeho, který svými osmi góly velice pomohl našemu týmu k výhrám v obou zápasech.

Tesák Luděk

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13