Mikropřípravka v Bydžově

Nejmenší Jestřábi mají za sebou poslední turnaj letošní sezóny, který se konal v Novém Bydžově. O tom jak se klukům dařilo pověděl trenér mikropřípravky Tomáš Hájek:

"Turnaj v Novém Bydžově nás nezastihl v nějak oslnivé formě a tak jsme bohužel ve všech utkáních prohráli. První utkání s Tygříky nebylo špatné, další utkání se Sršni a Pardubicemi se nám vůbec nepovedla. Utkání s Ježky a Svítkovem byla z naší strany mnohem lepší, přestože jsme obě také prohráli. Z porážek si těžkou hlavu dělat nebudeme, po více než měsíční pauze jsme si opět zahráli ostré zápasy a turnaj jsme si užili, což je důležitější, než konečné výsledky. Turnaj jako celek se určitě povedl. Budeme ještě do konce školního roku trénovat a pak si od hokejbalu odpočineme."

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13