První zkušenost s velkým hokejbalem

Naši malí jestřábi si poprvé vyzkoušeli hru na velkém hřišti ve formátu 5+1. Šlo především o zkušenosti a o to, aby s všichni turnaj užili. Bohužel jsme se napoprvé nemohli radovat ze vstřelené branky, ale bodík se získat povedlo.

Trenér Tomáš Hájek: "Turnaj přípravek konaný minulý víkend ve Svítkově nedopadl pro nás výrazným úspěchem, musím však říci, že jsme ani žádný velký úspěch nečekali. Formát 5+1 zatím neumíme. První a třetí utkání proti Ježkům a Alfě jsme byli pasivní až ustrašení a tak jsme vysoko prohráli,  ve druhém a čtvrtém utkání jsme bojovali a tak jsme se Svítkovem remizovali a s Hostivaří jsme přijatelným způsobem prohráli. Gól jsme bohužel i přes některé vypracované šance nedali. Remíza se Svítkovem má pro nás svou cenu, pro hráče je dobré neprohrát všechna utkání. Naše děti jsou většinově o kategorii níž a tak hrát proti větším a zkušenějším hráčům je pro ně velmi těžké. Celkem zvládáme minihokejbal, velký hokejbal je pro nás zatím tak trochu jiný sport. Za poctivě odpracovaná dvě utkání zaslouží všichni pochvalu."

HC Jestřábi Přelouč - HBC Ježci Heřmanův Městec   0:9

HC Jestřábi Přelouč - HBC JTEKT Svítko Stars          0:0