Tréninkový kemp pro nejmenší

Po zimní domluvě se na našem stadionu uskutečnil v sobotu 25.5. společný tréninkový kemp pro nejmenší hráče HC Jestřábi a SK Jihlava. Což jen potvrdilo naší dlouhodobou spolupráci v mládežnických kategoriích, kterou budeme chtít i nadále udržovat. Kemp proběhnul dle připraveného rozpisu i s občerstevním pod vedením našeho trenéra Tomáše Hájka, asistenta Martina Krále a za SK bylo přítomno vedení mládeže - manželé Jirka a Zlatka Hermanovi. Dle přiložené fotky, se kemp vydařil...jen tak dál....

Trenér Tomáš Hájek: "V sobotu 25.5.2019 se v Přelouči za nádherného počasí uskutečnil v Přelouči tréninkový kemp pro nejmenší hráče HC Jestřábi Přelouč a SK Jihlava. Nápad  na uspořádání kempu se zrodil v únoru při trenérském kurzu konaném v Přelouči, kterého se zúčastnili společně trenéři mládeže Přelouče a Jihlavy. Celkem se do kempu zapojilo 25 hráčů v poli a 3 brankáři. Trénink byl rozdělen na 3 části, z nichž první a druhá byla věnována rozvoji dovedností při herních činnostech a třetí část byla pojata, dle věkových kategorií, jako přátelské utkání. Hráči napříč kategoriemi si kemp užili a ani přes poměrně teplé počasí nechtěli skončit. Děkuji všem kolegům, kteří se na přípravě kempu podíleli."

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16