HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

Tréninkový kemp pro nejmenší

Tréninkový kemp pro nejmenší

Po zimní domluvě se na našem stadionu uskutečnil v sobotu 25.5. společný tréninkový kemp pro nejmenší hráče HC Jestřábi a SK Jihlava. Což jen potvrdilo naší dlouhodobou spolupráci v mládežnických kategoriích, kterou budeme chtít i nadále udržovat. Kemp proběhnul dle připraveného rozpisu i s občerstevním pod vedením našeho trenéra Tomáše Hájka, asistenta Martina Krále a za SK bylo přítomno vedení mládeže - manželé Jirka a Zlatka Hermanovi. Dle přiložené fotky, se kemp vydařil...jen tak dál....

 

Trenér Tomáš Hájek: "V sobotu 25.5.2019 se v Přelouči za nádherného počasí uskutečnil v Přelouči tréninkový kemp pro nejmenší hráče HC Jestřábi Přelouč a SK Jihlava. Nápad  na uspořádání kempu se zrodil v únoru při trenérském kurzu konaném v Přelouči, kterého se zúčastnili společně trenéři mládeže Přelouče a Jihlavy. Celkem se do kempu zapojilo 25 hráčů v poli a 3 brankáři. Trénink byl rozdělen na 3 části, z nichž první a druhá byla věnována rozvoji dovedností při herních činnostech a třetí část byla pojata, dle věkových kategorií, jako přátelské utkání. Hráči napříč kategoriemi si kemp užili a ani přes poměrně teplé počasí nechtěli skončit. Děkuji všem kolegům, kteří se na přípravě kempu podíleli."

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

HBC Malenovice
HC Jestřábi Přelouč
3:1
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 59888
Posledních 30 dnů: 1577 | Posledních 7 dnů: 448 | Poslední den: 96

© 2019 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne