Mikropřípravka Pardubice 26.5.2019

Nedělní turnaj mikropřípravek hodnotíme velmi pozitivně. Podařilo se nám konečně dostat v jeden turnajový den dohromady všechny naše mikropřípravkáře, a tak jsme jeli do Pardubic s dvěma týmy, a to týmem Zelených a týmem Bílých. Oba týmy si v turnaji vedly velmi dobře, sbírali jsme střídavě vítězství, remízy i porážky.  Po celý turnaj jsme byli všichni velmi dobře naladění a užili jsme si hezké hokejbalové dopoledne. Hráče chválím za nadšení a hezké sportovní výkony, rodičům děkuji za podporu a fandění.

K turnaji nastoupili:

Záruba Tomáš, Čermák Václav, Koudelka Ondřej, Hampl Pavel, Suchý Radek, Dašek Jakub, Tichý Vojtěch, Tichý Lukáš, Sláma Kryštof, Králová Aneta, Raška Thomas

Za HC Jestřábi Přelouč

Hájek Tomáš